PIGUŁKA WIEDZY – sam wyznacz zganienia, które najbardziej interesują Twoją Firmę.

zagadnienia:

 • strzeż się pożeraczy czasu – praca w wysokiej wartości godzinowej.
  Zaczniesz zaliczać zadania bądź działania do następujących kategorii:
  > pilne i ważne, > pilne i nieważne, > ważne i nie nalegające, > nieważne i nie naglące. Nauczysz się lepiej zarządzać sobą
 • czym w życiu lub firmie się kieruję? określenie: misji, celów, wartości, kodeksu zachowań, kodeksu honorowego.
  Odnajdziesz misję, wartości, cele oraz stworzyć kodeks zachowań jakim będziesz się kierować w wykonywanej pracy lub codziennym życiu
 • wytyczanie celów i określenie planu działania.
  Stworzysz schematy według, których będziesz postępować, to będzie twoja droga podążania prywatnego i zawodowego.
 • wykorzystywanie własnego potencjału.
  Pokarzę Ci jak zarządzać sobą /swoim zdrowiem. Jak pogodzić pracę z rodziną i mieć czas dla siebie. Jak celebrować sukcesy nawet te małe. Bardziej zrozumiesz siebie i zmienisz stopień relacji, nastawienia i komunikacji do innych osób?
 • koło życia /zachowanie równowagi w sferze prywatnej i zawodowej/.
  Utworzone koło życia pozwoli ci zorientować się w Twojej sytuacji życiowej. Jest ono odzwierciedleniem tego wszystkiego, o co większość z nas bardziej lub mniej świadomie zabiega. Bywa chwilą konfrontacji z rzeczywistością prywatnie i zawodowo.
 • podstawowe biostruktury osobowości człowieka /świadoma komunikacja, rozumienie zachowań i możliwości innych ludzi – unikanie konfliktów.
  Dowiesz się, że podstawowe cechy charakteru osoby zależą od indywidualnego sposobu pracy mózgu. Otrzymasz wskazówki na temat ludzkich osobowości co innych motywuje, a co frustruje, jak rozmawiać z innymi ludźmi – znaleźć wspólny język, unikniesz niepotrzebnych konfliktów.
 • wyrażanie własnego zdania bez intencji ranienia innych osób /asertywność/.
  Zachęcam cię do zadbania o swoje granice w relacjach, zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Pomocna w ich wytyczaniu będzie gama zachowań asertywnych, które służyć będą do zachowania higieny i równowagi w twoich stosunkach z innymi.
 • wykorzystanie siły nawyku/ jak sobie radzić ze zmianami.
  Dowiesz się jak opuszczać pudełko swojego komfortu. Jak minimalizować negatywne skutki nie chcianych zmian. Jak wspierać się w dokonywaniu zmian nawyków np. nawyk spóźniania się, nawyk odkładania spraw na później”…
 • jak unikać wchodzenia w trójkąt Karpmana czyli jak wspierać, aby nie wchodzić w rolę wybawiciela, później ofiary i oskarżyciela.
  Pokażę Ci jak unikać wchodzenia w rolę wybawiciela, później ofiary oraz oskarżyciela. Będziesz ludzi wspierał a nie wybawiał. Osiągniesz z pomocy innym satysfakcję i radość, zminimalizujesz stawanie się jej ofiarą.
 • jak samopoczucie i ocenę własnej wartości nie warunkować od opinii otoczenia zewnętrznego.
  Dowiesz się jak żyć bez wzmożonej presji zewnętrznej. Jak radzić sobie z krytyką i oceną. Jak zadbać o wzrost poczucia własnej wartości. Jak nie dopuszczać aby sytuacje, w których się znajdujesz wywoływały silny stres. Nauczysz się jak oswoić lęk oraz wyciągać wnioski z trudnych sytuacji aby iść dalej na przód.
 • jak uwolnić się od wewnętrznych głosów krytyki / co mnie powstrzymuje przed działaniem?/.
  nauczysz się kontrolować i przeciwstawiać „wewnętrznemu krytykowi” – myślom np. ” nie uda mi się”, ” będą się ze mnie śmiali”, ” wygłupię się”, ” a jak mi nie wyjdzie” itd. – coś co znacznie powstrzymuje cię przed działaniem.
 • jak przypływ nowych pozytywnych słów może cię odmienić i zwiększyć twoją wydajność.
  Dowiesz się, jak ważne jest przyjęcie kontroli nad swoimi myślami. Afirmacje są czymś, o czym myślisz lub co mówisz. Zaczniesz dostrzegać te małe sukcesy /pozytywne sytuacje/ , które występują w ciągu dnia. Nauczysz się doceniać to co już masz i sięgać po więcej.
 • jak nabrać pewności siebie i zwiększyć poczucie własnej wartości.
  Przypominam o granicy pomiędzy tobą a innymi ludźmi. Pomiędzy tym, na co masz wpływ, a na co już nie. Pamiętaj, aby dawać sobie prawo do własnych potrzeb i stawiania ich na równi z potrzebami innych ludzi. Aby przestań traktować innych, jak gdyby byli ważniejsi niż ty sam! Zasługujesz na to, aby zajmować się sobą!

NOWOŚĆ! Pracujemy na Międzynarodowych narzędziach STRUKTOGRAM – opartych na genetyce zachowania czyli indywidualnej podstawowej osobowości człowieka.

Seminarium kończy się uzyskaniem zaświadczenia udziału w wykładach z wybranej tematyki.

max. 30 osób
560,00 PLN brutto
 • cena za /90 min/ seminarium – 1 temat
220,00 PLN brutto
 • cena za kolejne /90min/ seminarium – 2 temat i dalej

Zapytaj o szkolenie

ZAPYTAJ O PROMOCJE!