szkolenie – dla osób, które chcą być ponad stresem i zaznać spokoju umysłu                                                                                                                                  „Droga przez emocje „JA”, ponad stresem – spokój umysłu w pracy i poza nią”

Czujesz ciągłe napięcie i pojawiający się strach i niepokój?
Sytuacje zawodowe czy prywatne szybko wprowadzają Cię w trudne emocje?
Masz wrażenie, że inni Ciebie nie rozumieją a Ty ich nie rozumiesz?

Chcesz umieć lepiej zarządzać sobą – zachować równowagę w życiu prywatnym i zawodowym?
Chcesz bardziej zrozumieć siebie i zmienić stopień relacji, nastawienia i komunikacji do innych osób?
Chcesz zaznać spokoju umysłu?

Szkolenie pozwoli Ci zacząć funkcjonować w równowadze, nauczysz się nie dopuszczać aby sytuacje, w których się znajdujesz wywoływały silny stres. Nauczysz się jak oswoić lęk oraz wyciągać wnioski z trudnych sytuacji aby iść dalej na przód. Zaczniesz dostrzegać te małe sukcesy /pozytywne sytuacje/ , które występują w ciągu dnia. Nauczysz się doceniać to co już masz i sięgać po więcej. Przypomnę Ci , aby dawać sobie prawo do własnych potrzeb i stawiania ich na równi z potrzebami innych ludzi. Aby przestać traktować innych, jak gdyby byli ważniejsi niż Ty sam! Zasługujesz na to, aby zajmować się sobą! 

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu z dziedziny rozwoju osobistego.

Zorganizujemy szkolenie zamknięte dla pracowników Państwa jednostki. Kadra pracownicza zostanie całościowo przeszkolona otrzyma jednakową wiedzę oraz certyfikaty. Oszczędzacie Państwo koszty delegacji i noclegów dla pracowników, które występują w sytuacjach szkoleń wyjazdowych.

ZAPYTAJ O PROMOCJE!                               MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA      80%-100% do szkoleń