szkoleniedla pracowników socjalnych, opiekunów, terapeutów, pedagogów, (OPS, PCPR, DPS, WTZ, ŚDS…)”                                                                           Jak pomagać aby nie wchodzić w pułapkę wybawiania i nie żyć problemami innych ludzi”

Czy zdarzało ci się myśleć, że stałeś się ofiarą udzielanej pomocy?
Czy pojawiło się uczucie braku sensu wykonywania nałożonych czynności i obowiązków?
Czy masz wrażenie, że jesteś poddawany manipulacji?
Czy poświęcasz może za dużo czasu na myślenie o troskach i problemach innych osób ?

Pokażę Ci jak wspierać klientów/osoby, aby nie wchodzić w rolę wybawiciela, później ofiary i oskarżyciela. Nauczę Cię jak dystansować myśli w trudnych życiowo sytuacjach klienta/ osoby. Wskażę Ci twoje mocne strony – co Ci ułatwia a co Ci utrudnia funkcjonowanie.
Pokażę Ci jak uwolnić się od uczuć i myśli ” może to moja wina…” powiem Ci ja radzić sobie z krytyką – oceną innych. Jak odczytywać podstawową strukturę osobowości klientów/osób i mówić „ich językiem” czyli świadomie będziesz komunikować się i rozumieć zachowania innych ludzi.
Przypominam o granicy pomiędzy tobą a innymi ludźmi. Pomiędzy tym, na co masz wpływ, a na co już nie.

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu z dziedziny rozwoju osobistego.

Zorganizujemy szkolenie zamknięte dla pracowników Państwa jednostki. Kadra pracownicza zostanie całościowo przeszkolona otrzyma jednakową wiedzę oraz certyfikaty. Oszczędzacie Państwo koszty delegacji i noclegów dla pracowników, które występują w sytuacjach szkoleń wyjazdowych.

ZAPYTAJ O PROMOCJE!                               MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA      80%-100% do szkoleń