Klucz do przywództwa i budowania zespołu
STRUCTOGRAM® cz.4

* dostępny tylko po ukończeniu cz. 1 i 2

Klucz do przywództwa i budowania zespołu, jeżeli spojrzeć na analizę biostrukturalną typowo biznesowo, to po pierwsze: jeśli wiem w procesie rekrutacji, kogo szukam, to dzięki tej analizie jestem stanie świetnie dopasować człowieka do danego stanowiska, bo on ma te naturalne swoje predyspozycje. To nie oznacza, że któraś z biostruktur jest lepsza, czy gorsza.
Ale jeśli przykładowo szukam kogoś, kto szybko nawiązuje kontakty, łatwo sobie radzi z drugim człowiekiem, jest rozmowny i empatyczny, to wtedy szukam osoby o najsilniej rozwiniętym pniu mózgu i skupiam się w procesie rekrutacji dokładnie na takiej osobie.  Po drugie: kiedy już zarządzam zespołem i znam biostrukturę członków mojego zespołu, jestem w stanie bardzo trafnie dobrać zadania dla nich.
Dowiedz się, jak być bardziej efektywnym w biznesie, domu, wśród ludzi. Przekonaj się, że nie tylko nie ma w tym nic złego, że się różnimy, a nawet można z tego uczynić ogromną siłę!

  • zdobędziesz wiedzę jak tworzyć grupy zespołowe w oparciu o struktogram, co znacząco ograniczy potencjał konfliktu wewnętrznego zespołu.
  • zarządzając zespołem i znając biostruktury członków swojego zespołu, będziesz w stanie bardzo trafnie dobrać zadania zgodnie z ich naturą.
  • będziesz potrafił kierować ludźmi indywidualnie, ponieważ każdy potrzebuje innej motywacji i trzeba uważać by go nie demotywować.
  • staniesz się liderem , który nie tylko wytycza szlaki i określa wizje, ale będzie umiał swoją postawą demonstrować wartości gwarantujące wiarygodność. By stać się przywódcą na miarę wymagań współczesnego rynku należy poznać siebie w relacji z samym sobą , w relacji z innymi i otaczającym światem.
kdpibz

 

Zorganizujemy szkolenie zamknięte dla pracowników Państwa jednostki. Kadra pracownicza zostanie całościowo przeszkolona otrzyma jednakową wiedzę oraz certyfikaty. Oszczędzacie Państwo koszty delegacji i noclegów dla pracowników, które występują w sytuacjach szkoleń wyjazdowych.

ZAPYTAJ O PROMOCJE!                             MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA      80%-100% do szkoleń