Klucz do poznania samego siebie
STRUCTOGRAM® cz.1

POZNAJ SWOJĄ NIEZMIENNĄ STRUKTURĘ OSOBOWOŚCI, CZYLI SWOJĄ PRAWDZIWĄ NATURĘ.

Uświadom sobie, co do tej pory było przyczyną Twoich sukcesów jak i porażek, zrozum, dlaczego w różnych środowiskach czy sytuacjach czujesz się tak dobrze, a w innych tak nie komfortowo.

Klucz do poznania samego siebie cz.1 stanowi wizualizację wyniku Analizy Biostrukturalnej. Jest kluczem do poznania samego siebie, prowadzi do uzyskania wiedzy o własnej biostrukturze. Dzięki temu uzyskujesz informacje o własnych szansach i ryzykach, mocnych i słabych stronach oraz ograniczeniach. Pozwala to na wyrażanie siebie i funkcjonowanie zgodne z indywidualnym stylem. Jeśli wiemy więcej o samym sobie, możemy lepiej ukierunkować wykorzystanie naszych mocnych stron. Dowiesz się, w jaki sposób rozmawiać z pracownikami, dziećmi, partnerami, by znaleźć wspólny język.

  • Uświadomisz sobie, co do tej pory było przyczyną Twoich sukcesów jak i porażek.
  • Dowiesz się, w jakich obszarach życia mógłbyś się dobrze czuć, co będzie wynikało z Twojej natury.
  • Wzrośnie Twoja świadomość komunikacji i będziesz lepiej rozumiał zachowania innych ludzi.
  • Dowiesz się gdzie są Twoje największe szanse, te życiowe oraz biznesowe.
  • Zrozumiesz, dlaczego w różnych środowiskach czy sytuacjach czujesz się tak dobrze, a w innych tak nie komfortowo.

Kiedy znasz swoje słabe strony potrafisz nimi zarządzać, wpływać na nie. Możesz otaczać się ludźmi, którzy uzupełniają twoje deficyty i korzystać ze swoich naturalnych predyspozycji, aby osiągać swoje rezultaty. Jeśli znasz siebie, swoją biostrukturę masz samoświadomość. Samoświadomość daje władzę. Nad sobą przede wszystkim.

Structogram Text
kdps rozmycie

Zorganizujemy szkolenie zamknięte dla pracowników Państwa jednostki. Kadra pracownicza zostanie całościowo przeszkolona otrzyma jednakową wiedzę oraz certyfikaty. Oszczędzacie Państwo koszty delegacji i noclegów dla pracowników, które występują w sytuacjach szkoleń wyjazdowych.

ZAPYTAJ O PROMOCJE!                             MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA      80%-100% do szkoleń