Structogram

System analizy biostrukturalnej z Systemem Treningowym STRUCTOGRAM istnieje na świecie od 40 lat, ukształtował się na całym świecie jako jedna z wiodących metod szkoleniowych. Centra STRUCTOGRAMU znajdują się 26 krajach, w Polsce Produkt Structogram został uhonorowany tytułem ” PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU 2016″.

Zaufali Nam, m.in.:
Microsoft, IMB, Nestle, WBK, Caterpillar, Credit Suisse, Tchibo, BMW, Bayer, Cargill, ING, Volkswagen, WNS, Berlin Chemie, Coca-Cola, Siemens, Menarini, Peugeot, Colway, Grand-ortho, FM Group, GSK, Vadain International, Swisscom

Coaching

40% największych firm na świecie, według rankingu Fortune 500, korzysta z coachingu. Ponad 90% ankietowanych organizacji potwierdza, że coaching może zapewnić konkretne korzyści dla organizacji i osób, które w nich pracują.

Z badań, które były realizowane wśród amerykańskich top menagerów wynika, że zwrot z inwestycji w coachingu wynosi 54,5%, co oznacza, że każde wydane na ten cel tysiąc dolarów przyniosło 5,45 razy zwrot finansowy. Coaching staje się w Polsce coraz bardziej pożądany, jednak trudno w to uwierzyć w wielu obszarach walczy ciągle o rozpoznawalność.