Pogubiłeś się, nie wiesz jaki masz cel w życiu?
Masz wrażenie, że partner, dzieci, szef czy współpracownicy Cię nie rozumieją, a czasami nawet nie wiesz dlaczego sam reagujesz w taki a nie inny sposób?
Inni są dla Ciebie zagadką?

Wyobraź sobie, że już po kilku chwilach potrafisz z każdym znaleźć wspólny język. Zaczynasz inaczej patrzeć na sytuacje, które się wokół Ciebie dzieją. Nabierasz dystansu do siebie i innych. Czujesz się pewnie i nie musisz udawać kogoś kim nie jesteś.
Pokażę Ci jak być krok przed samym sobą i osiągnąć spokój umysłu.

Kim jestem?

Neurocoach, Mentor Liderów
Certyfikowany Master Business Training,
Licencjonowany Trener Structogram,
AUTORka KSIĄŻKI    „WEŹ SIĘ W GARŚĆ I NAUCZ SIĘ SAMOZARZĄDZANIA”

 

NOWOŚĆ! TO CO WYRÓŻNIA MOJĄ FIRMĘ NA TLE INNYCH TO współpraca Międzynarodowa, dzięki której pracuję na Narzędziach Rozwojowych STRUKTOGRAM – opartych na genetyce zachowania czyli indywidualnej podstawowej osobowości człowieka.
Z wiedzy, którą zdobędziesz korzystają największe Światowe Firmy, takie jak: Microsoft, IBM, Coca Cola, Tchibo, Mercedes, Nestle, WBK, Caterpillar, Credit Suisse i wiele innych.

Mentorzy od których czerpię wiedzę: Anthony Robbins, Brian Tracy, Harv Ekher, Louise L. Hay, dr Robrt B. Cialdini, Jack Welch i inni.

Zdobyte kwalifikacje: JEDEN Z NIELICZNYCH NEUROCOACHÓW NA ŚWIECIE. Międzynarodowa Licencja Trenerska – ekspert międzynarodowych narzędzi rozwojowych. STRUCTOGRAM; studia o kierunku Coaching, Certyfikat Master Business Training, studia o kierunku: socjoterapia, resocjalizacja, pedagogika, zarządzanie, certyfikaty z: mediacji i negocjacji.

W swoich profesjach posiadam ponad 20 letnie doświadczenie pracy. Obecnie współpracuję z Firmami, które chcą zwiększyć motywację, zaangażowanie i efektywność w pracy zespołowej. Chcą wznieść biznes na wyższy poziom, bądź sprecyzować swoje cele. Jestem twórcą instytucji, placówek oraz organizacji trzeciego sektora. Prekursorem wprowadzenia neurocoachingu do Szkół Gimnazjalnych, w tym z tematyką z biznesu – DLACZEGO? szkoły nie kształcą przedsiębiorców, realizują program, który jedynie pozwala tworzyć armię pracowników. Młodzież to przyszli PRZEDSIĘBIORCY.

ZROZUMIEĆ SIEBIE, ABY OSIĄGNĄĆ LEPSZE ŻYCIE OSOBISTE I ZAWODOWE,
pozdrawiam Edyta Pędzisz